Vizija

vizija

 

Takedaizmas ir vertybės

Takedaizmas yra nekintamas pagrindinių vertybių, kurios galioja bet kokioje mūsų veikloje, rinkinys. Pasižadame visada veikti dorai – t. y. teisingai, sąžiningai ir atkakliai, ypač kai susiduriame su sunkumais iššūkiais. Kasdieniame darbe laikomės šių vertybių ir taikome aukščiausius etikos standartus:

  • įvairovė,
  • įsipareigojimas,
  • aistra,
  • komandinis darbas,
  • skaidrumas,
  • inovacijos.

Takeda-ism

 

 

2020 m. vizija

Geresnė sveikata – šviesesnė ateitis!

Mūsų verslas

Įsipareigojęs gerinti sveikatą

Kadangi yra nesuskaičiuojama daugybė žmonių, kuriems žūtbūt reikia naujų sveikatos priežiūros sprendimų, mes neturime kada delsti. Būtent todėl toliau kuriame inovatyvius vaistus ir aukštos kokybės firminius generinius vaistus, gyvybę gelbstinčias vakcinas ir nereceptinius vaistus. Taip siekiame kiek galėdami greičiau padėti kiek įmanoma daugiau žmonių.

Mūsų organizacija

Stipri dėl įvairovės

Visus kaip vieną mus vienija bendras vertybių rinkinys – takedaizmas. Pasitelkę savo įvairius įgūdžius ir idėjas, kuriame naujus sprendimus, atitinkančius žmonių visame pasaulyje poreikius. Kiekvienas iš mūsų yra įgaliotas veikti greitai ir ryžtingai, įgyvendindamas mūsų siekį pagerinti gyvenimo kokybę.

Mūsų žmonės

Vedami aistros

Mūsų žmonės – didžiausia mūsų vertybė. Degdami aistra mokytis ir įnešti savo įnašą, drąsiai ir atvira širdimi priimame naujus iššūkius. Esame pasiryžę lemti pokyčius, kad pasaulis būtų geresnis.

 

Daugiau nei 230 metų tarnaujame visuomenei siūlydami inovatyvius vaistus ir padėdami pacientams iš ligos atsikovoti brangias gyvenimo akimirkas. Dabar, pateikdami naujus sveikatos priežiūros sprendimus, apimančius prevenciją, priežiūrą ir gydymą, esame pasiryžę padėti dar daugiau žmonių mėgautis gyvenimo pilnatve. Mes ir toliau keičiame sveikatos priežiūros ateitį sujungę jėgas į vientisą ir vieną „Takedą“, veikiančią visame pasaulyje. Esame įvairiapusė organizacija, bendradarbiaujanti su vietinėmis bendruomenėmis, kad kuo geriau suprastume jų poreikius ir pateiktume naujausius savo veiklos srities sprendimus, laikydamiesi operatyvumo, atsidavimo ir neprilygstamo efektyvumo principų.

Nuoširdi mūsų aistra rūpintis sveikatos priežiūra ir įsipareigojimas gerinti gyvenimą leis mums ateinančius 230 metų padaryti sveikesnius ir šviesesnius žmonėms visame pasaulyje.

 

 

 

Takeda Pharma